سه شنبه , فروردین ۶ ۱۳۹۸
خانه / آموزش-خارجی / Huawei همسر ۹ – فیلیپین جدیدترین گوشی های هوشمند

Huawei همسر ۹ – فیلیپین جدیدترین گوشی های هوشمند
۹ همسر Huawei (منبع: Huawei)

ویژگی های این گوشی های هوشمند جدید توسط Huawei جدید پردازنده های Kirin 960 و الگوریتم یادگیری ماشین هوشمند.

۹ همسر Huawei ویژگی های پردازنده های جدید Kirin 960 و الگوریتم های یادگیری ماشین هوشمند. طراحی این دسته کوچک موسیقی جاز دو پیشرفت های مهم را فراهم می کند. اول، پردازنده Kirin 960 قدرت برای اجرای برنامه های HD فیلم و بازی بدون عقب مانده به ارمغان می آورد.

منبع عکس: Tekiano.com

Kirin 960 است قدرتمند انقلاب octa هسته پردازنده است که شامل ۴ قشر A73 هسته ۲٫۴ GHz و ۴ قشر A53 1.8 گیگاهرتز آنهایی. Kirin 960 همچنین ویژگی های قوی ترین پردازنده موجود در گوشی های هوشمند و octa هسته بازوی مالی-G71 که عملکرد را ۱۸۰% افزایش می دهد.

ثانیا، Huawei همسر ۹ دستگاه یادگیری است که به طور مداوم تجزیه و تحلیل فعالیت های کاربر به الگوهای یادگیری و به طور مستقیم برای نیازهای کاربران آماده در پیش است.  ۹ همسر است که به طور خودکار پردازنده RAM و ROM برای اطمینان از کارایی بالا و استفاده از منابع مناسب از تلفن و نه ابر prioritizes.

۹ همسر Huawei است عمر باتری های استثنایی. باتری ۴۰۰۰mAh بزرگ دو روز از دستگاه استفاده لطف Huawei در صرفه جویی در انرژی هوشمند فن آوری را فراهم می کند.  شارژ مشکلی در فن آوری دولت از هنر لبریز Huawei است که با خیال راحت گوشی های هوشمند تا یک روز پر از قدرت در کمتر از ۲۰ دقیقه به اتهام نیست.


عکس منبع: Huawei

امنیت در ۹ همسر Huawei بهبود یافته است بیش از ۸ همسر Huawei با اثر انگشت ۴ سطح است که شامل تشخیص اثر انگشت ۳D.  این ویژگی یک تماس شما به عکس ها دسترسی برنامه ها و مخاطبین تا ۲۰ درصد سریعتر از ۸ همسر اجازه می دهد. حتی یک فایل رمزگذاری شده امن است که شما می توانید دسترسی به مناطق رازداری جداگانه ای در گوشی های هوشمند خود است.

اینجا مشخصات:

Huawei همسر ۹
پردازنده HUAWEI Kirin 960 Octa هسته پردازنده (۴ x 4 x 1.8 گیگاهرتز A53 + 2.4 گیگاهرتز A73) + i6 کمک پردازنده G71 مالی MP8
OS ۷٫۰ اندیشه
حافظه MHA L29 :
4GB RAM + 64GB ROM
میکرو SD کارت حافظه پشتیبانی ۲۵۶GB…

مطلب پیشنهادی

مایکروسافت جدیدترین لپ تاپ – کارآمد برای امنیت و عملکرد برتر.

لپ تاپ سطح جدید توسط مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ ثانیه طراحی شده است، صفحه کلید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *