سه شنبه , فروردین ۶ ۱۳۹۸
خانه / آموزش-خارجی / گوشی های هوشمند خود شما می توانید یک راننده امن تر است؟

گوشی های هوشمند خود شما می توانید یک راننده امن تر است؟




گفتگوی لی Mihala

خانواده سلطنتی تودور Cobalas تقریبا creased مراقبت خود در حالی که رانندگی و پیام کوتاه. این نزدیکی را با تجربه مرگ او الهام بخش او برای توسعه نرم افزار است که پاداش درایور برای نادیده گرفتن تلفن های خود را در حالی که رانندگی; Cobalas از رومانی ۳۰ ساله است. وبلاگ لی Mihala


این است که چگونه با این نسخهها کار app; هنگامی که راننده بیش از سرعت ۶ mph برنامه دکمه “انتشار” در صفحه نمایش، گوشی قفل. راننده دریافت امتیاز که می تواند تبدیل به خرید تخفیف در بازار SafeDrive در حالی که گوشی قفل شده است. اما با فشار دادن دکمه انتشار در رانندگی موقعیت دستمال مرطوب کردن امتیاز به دست آورده در طول رانندگی بدون تلفن بررسی خواهد شد. گزارش است تا کنون این ایده ساده اما جالب حدود ۱۰۰۰۰۰ کاربران سراسر جهان جذب و ۳۰ شرکای تجاری از شرکت های بیمه را به فروشندگان.


Thinkstock

“حواس پرتی گوشی های هوشمند واقعی است” و سرزنش برای افزایش تعداد تصادفات رانندگان با استفاده از تلفن همراه چهار برابر بیشتر احتمال دارد به درگیر در یک تصادف به همین دلیل است که تعداد فزاینده ای از کارآفرینان تکنولوژی در حال تلاش برای حل مشکل هستند.
همچنین شرکت آمریکایی توسعه یک برنامه به نام DriveWell. نرم افزار تمام جنبه های رانندگی مانند شکستن سخت، شتاب ناگهانی، نوک تیز پیچ و سرعت را اندازه گیری و نظارت یکبار درایور گوشی های خود را پریشان و تولید “نمره ایمنی” در پایان هر سفر.
این شرکت از پروژه در موسسه تکنولوژی ماساچوست اجرا توسط آقاي بالاکریشنان و موسس شرکت سام دیوانه پدید آمده است.
نرم افزار آزاد ویژگی های تخته رهبر رقابت است که قادر به رقابت با خود دوستان، خانواده و همکاران و همچنین شخصی راهنمایی رانندگی امن تر رانندگان. درایور کسب نمره خوب ایمنی می تواند تخفیف در بیمه اتومبیل خود را با برخی از بیمه می گوید آقای بالاکریشنان.

سال گذشته شرکت راه اندازی مسابقه برای پیدا کردن درایور بوستون را امن ترین.
این برنامه می توانید هر گونه اطلاعیه ها متن تلفن خود را دریافت، از جمله ایمیل ها و کسانی که از نرم افزار پیام اجتماعی مانند WhatsApp بخوانید.
دریافت پیام است به عنوان انحراف به عنوان تست در حالی که…

مطلب پیشنهادی

مایکروسافت جدیدترین لپ تاپ – کارآمد برای امنیت و عملکرد برتر.

لپ تاپ سطح جدید توسط مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ ثانیه طراحی شده است، صفحه کلید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *