سه شنبه , فروردین ۶ ۱۳۹۸
خانه / آموزش-خارجی / شما در بازار برای گوشی است؟

شما در بازار برای گوشی است؟
سکته قلبی نرم افزار HD (منبع: http://www.mi.com/en/headphonesprohd/)

شما باید گزینه های چند که آن را برای خرید گوشی می آید. اینجا این است که یک لیست از کسانی که به تازگی راه اندازی.

اوایل این ماه فناوری چینی Xiaomi راه اندازی آن گوشی HD سکته قلبی نرم افزار ارائه می دهد که اواسط – محدوده فرکانس و بسته ۴ جفت Earbuds در اندازه های مختلف.


عکس منبع: Mi.com

While Zoook راه اندازی گوشی های بی سیم (ZB چوب زیر گهواره) و ادعا می کند که در آن آب و عرق اثبات. دستگاه سازگار با بلوتوث همه است – دستگاه را فعال کنید و همراه با مجتمع میکروفون همراه با کیف حمل داشتن ساخته شده در باتری.

به گفته این شرکت ارائه می دهد تا سه ساعت زمان پخش در شارژ.  این دستگاه در Amazon.com در دسترس است.


منبع عکس: Zoook

یکی دیگر است B100 و B150 راه اندازی شده توسط هنگ کنگ – بر اساس Brainwavz. این گوشی تنها دریچه های متعادل به گرد آوازی صدا و بازتولید روشن با باس کنترل تولید به شدت تنظیم میشود. B100 آل ورود کلاس گوشی دریچه های متعادل است که نیازهای صوتی بدون در نظر گرفتن نقش چه نوع موسیقی را از طریق آنها را برآورده است. B150 است ایده آل برای کسانی که به دنبال امضای متعادل صدا است که می تواند دقیق تولید صدا را تامین می کنند.  این در Amazon.com و همچنین در Brainwavzaudio.com در دسترس هستند.

مشخصات:
B100 با پاسخ فرکانسی از ۵ هرتز – ۲۲ KHz با حساسیت ۱۱۰ dB در ۱mW و امپدانس
از ۵۰ Ω که B150 30 Ω و فرکانس طیف وسیعی از ۱۶ هرتز – ۲۲ KHz، با حساسیت ۱۰۵ دسی بل در ۱mW تاریخ. زیر لوازم جانبی موجود در بسته:
گوشی سخت مورد مجموعه ۶ سیلیکون راهنمایی گوش، یک مجموعه ای از نکات ComplyTM فوم T-100، یک پیراهن کلیپ، نوار چسب کابل کراوات های دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر و ۲ سال گارانتی کارت


منبع عکس: Brainwavzaudio
پاناسونیک RP – BTS50 یک جفت گوشی با بلوتوث ورزش و همراه با اطراف گوش ۳D فلکس آویز طراحی مناسب راحت. این دستگاه lPX5 امتیاز برای مقاومت آب و عرق با چراغ های LED آبی رنگ تعبیه شده است…

مطلب پیشنهادی

مایکروسافت جدیدترین لپ تاپ – کارآمد برای امنیت و عملکرد برتر.

لپ تاپ سطح جدید توسط مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ ثانیه طراحی شده است، صفحه کلید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *