سه شنبه , فروردین ۶ ۱۳۹۸
خانه / آموزش-خارجی / شب هاوک DDR4 3000 – گسترش بال شما

شب هاوک DDR4 3000 – گسترش بال شماتیم گروه هل پاکت با این میله شاهین شب باد شکل است که طراحی شده برای سیستم خود را به ارتفاعات جدی و چراغ های سرد.

این DIMMs اکثر اعتبار طراحی جایزه طلایی جایزه طراحی پین به نام داشت و در نگاه اول شما می توانید ببینید که چرا.  این ماژول حافظه به نام شاهین شب و طراحی به دنبال بالدار با نور چراغ آن روشن ساخت جدید یا جاز تا شما یک موجود را می سازد.

را نگاهی به بال اجازه.  این طراحی symmetic نه تنها خوب با شما پلاگین آن را به مادربرد شما است، اما همچنین به عنوان پخش حرارت عمل می کند به نظر می رسد. پخش حرارت ضخیم و ارائه خنک موثر. LEDs صف طول بالای چوب سفید، آبی و قرمز در دسترس هستند. آنها نشان می دهد در یک جفت هستند اما هر بسته تنها شامل چوب تنها از حافظه T نیروی شاهین شب.

از نظر عملکرد، این میله شامل ۱۰ لایه تخته مدار است که ثبات را بهبود می بخشد.  لایه های PCB 25% بیشتر از در ماژول های حافظه کمتری است که ترجمه به اورکلاک بهتر بهره وری بهتر و عملکرد برتر وجود دارد.

شاهین شب ماژول های حافظه ذخیره کنید تا به ۴۰% انرژی لطف خود ۱٫۲V ~ 1.4v فوق العاده کم ولتاژ کار.  این نتایج همچنین در کاهش درجه حرارت موجب تولید با کارایی بالا در محصولات با دوام و پایدار.

اینجا هستید برجسته محصول:

اینجا مشخصات:

تیم نیروی T شاهین شب DDR4 3000 SDRAM

نام تجاری

تیم

سری

نیروی T / شاهین شب

مدل

THWD416G3000HC16CDC01

ظرفیت

۱۶GB (2 x 8GB)

نوع پین ۲۸۸ DDR4 SDRAM

سرعت

DDR4 3000 (PC4 24000)

Cas و پنهانی

۱۶

زمان بندی ۱۶-۱۸-۱۸-۳۸

ولتاژ

۱٫۳۵V

ECC

بدون

مطلب پیشنهادی

مایکروسافت جدیدترین لپ تاپ – کارآمد برای امنیت و عملکرد برتر.

لپ تاپ سطح جدید توسط مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ ثانیه طراحی شده است، صفحه کلید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *