سه شنبه , فروردین ۶ ۱۳۹۸
خانه / آموزش-خارجی / حرفه ای فناوری اطلاعات در سراسر سرقت ادبی در محل کار چگونه است?

حرفه ای فناوری اطلاعات در سراسر سرقت ادبی در محل کار چگونه است?

من مطمئن است که آن را نمی خواهد بلند که همان دستگاه می تواند اسکن و تجزیه و تحلیل مواد غذایی ما مصرف یا خاک و یا حتی اسکن و تجزیه و تحلیل نمونه بافت انسان توسط پزشک یا پرستار که در آزمایشگاه انجام می شود.  این چگونه و آنچه در آن است.

افزار سیستم SI – توسعه داده کوچک، نزدیکی طیفی حسی که می تواند تجزیه و تحلیل مواد در زمان واقعی بدون ارسال نمونه به آزمایشگاه.  این حسگر کوچک به اندازه کافی به جا گوشی که شما می توانید هر چیزی را با دستگاه تلفن همراه اسکن است.

گزارش شده توسط این شرکت است که برنامه های کاربردی برای بازارهای مصرفی و صنعتی. همچنین اضافه شده “سنسور می تواند مورد استفاده قرار گیرد در ایمنی مواد غذایی و تجزیه و تحلیل ارزیابی سلامت خاک، نفت و گاز ترکیب و همچنین تعیین خلوص دارو.”  در حال حاضر دستگاه در بازارهای کشاورزی، پتروشیمی و بهداشت و درمان در حال آزمایش است. به دلیل اندازه آن بسیار کوچک و کم هزینه به اندازه کافی برای استفاده در محصولات الکترونیکی مصرفی.

عکس: TOSHIFUMI KITAMURA/خبرگزاری فرانسه/گتی Images)

در دسامبر سال ۲۰۱۶ یک تیم محققان از استکهلم و دانشگاه اوپسالا در سوئد و UCLA در کالیفرنیا, تبدیل گوشی به میکروسکوپ.   منتشر شده در طبیعت ارتباطات در مقاله “تیم ایجاد تلفن همراه مبتنی بر تجزیه و تحلیل bimolecular و نمونه های تشخیصی است که جهش در DNA سلول را تحلیل کند. این باز کردن فرصت های جدید برای تجزیه و تحلیل مولکولی دیجیتال.  

بهترین اسکن نرم افزار برای آندروید و آیفون با گوشی های هوشمند قوی می تواند انجام این کار سریع تر. IOS app بهترین شده به نام Scannable ، که یکی از Evernote یادداشت محبوب اسکن برنامه است که اسکن رسید کارت های کسب و کار و به ویژه چاپ اسناد است. این برنامه با استفاده از (OCR) تشخیص نوری کاراکترها که حروف و اعداد در هر آنچه شما را اسکن می تواند تشخیص دهد.

بهترین برنامه برای آندروید:
CamScanner

عکس: گوگل

اسکن هر گونه اسناد با CamScanner و این است که چگونه کار می کند:

یک تبدیل تلفن به اسکنر ب ضبط یا بار تصویر ، ج – ایجاد چندین سند د – ایجاد پی دی اف الکترونیکی – سهم پی دی اف و تصویر.

با CamScanner، هر گونه اسناد شما را در دنیای واقعی می تواند دیجیتالی و حق دور با تلفن همراه خود را نجات داد. فقط نگاهی به عکس و CamScanner کار برای شما انجام می دهد.  

-هر نوع سند اسکن در ثانیه، متون و یا گرافیک.

– اسکن چند صفحه

– اسکن باخ یادداشت ها

–خودرو – محصول…

مطلب پیشنهادی

مایکروسافت جدیدترین لپ تاپ – کارآمد برای امنیت و عملکرد برتر.

لپ تاپ سطح جدید توسط مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ ثانیه طراحی شده است، صفحه کلید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *