سه شنبه , فروردین ۶ ۱۳۹۸
خانه / آموزش-خارجی / توجه داشته باشید Redmi Xiaomi 4-راه اندازی در هند ژانویه ۲۳rd

توجه داشته باشید Redmi Xiaomi 4-راه اندازی در هند ژانویه ۲۳rdبسیار پیش بینی Xiaomi Redmi تبصره ۴ به فروش در دقیقه ۲۳ ژانویه راه اندازی آن انتظار می رود.

۴ توجه داشته باشید Redmi Xiaomi بهبود شایسته بیش از Redmi 3 توجه داشته باشید که یک موفقیت بزرگ بود که آن سال گذشته آغاز شد است. Redmi توجه داشته باشید ۳ موفقیت ناشی از آن بود قابل اعتماد باتری و عملکرد کلی.  ۴ توجه Redmi حمل از نقطه و را بهبود می بخشد.

۴ توجه Redmi جدید هنوز بدنه فلزی است که مشتریان بزرگ شده اند عادت به با ۳ توجه Redmi است.  ۴ Redmi توجه تمام فلزی unibody طراحی نوار در بالا و پایین و عقب دستگاه است که برجسته تر ترمّنجس طلا است. بر خلاف Redmi نکته ۳ ۴ یادداشت جدید ۲٫۵ D شیشه خمیده روی صفحه نمایش در مقابل اما پشت منحنی سنتی carryover از مدل قبلی است. Xiaomi
پیشرفت به ۱۳ مگاپیکسل دوربین عقب را با اضافه کردن یک سنسور CMOS مباهات پیکسل اندازه در میکرون ۱٫۱۲ برای عکس های نور کم بهتر ساخته شده.  این شاخه های ۱۰۸۰ p @ 30 فریم در ثانیه فیلم و ۷۲۰ p @ 120 فریم در ثانیه. ۵-مگاپیکسل دوربین جلو شاخه های ۷۲۰ p @ 30 فریم در ثانیه فیلم.  هر دو دوربین دیافراگم های f/2.0 است. سنسور اثر انگشت زیر دوربین امن دسترسی سریع به گوشی های هوشمند را فراهم می کند.


عکس منبع: اندیشه مرکزی

شامل سخت افزار داخلی پردازنده Qualcomm گل میمون ۶۲۵ است که فرایند FinFET 14nm استفاده می کند. حافظه و ذخیره سازی در پیکربندی های ۲ GB/32 GB و ۴ GB/64 GB می آیند. سخنرانان به پایین در ۴ توجه Redmi جای در پشت در Redmi توجه داشته باشید ۳ منتقل شده اند.  ۴ غیر قابل ۱۰۰mAh باتری تمام روز استفاده شارژ کامل فراهم می کند.


عکس منبع: اندیشه مرکزی

این همه می آید همراه با باد صبا ۶٫۰ اندیشه با MIUI 8 (8.0.7.0)
Versus جهانی Redmi توجه داشته باشید ۳
·   هسته پردازنده های اضافی و بالاتر ساعت سرعت
·   نسخه بالا در حال حاضر می آید با دو ذخیره سازی (۶۴ گیگابایت در مقابل ۳۲GB)
·   کامل فلزی بدن (کیفیت بالاتر، فرایند های استادانه درست شده از قبل)
·   دوربین اصلی پژوهش های پایین تر (۱۳MP در مقابل ۱۶MP)
·   سنگین تر (۱۷۵ گرم در مقابل ۱۶۴ گرم)
·   گران تر (قیمت های استاندارد و بالا هستند…

مطلب پیشنهادی

مایکروسافت جدیدترین لپ تاپ – کارآمد برای امنیت و عملکرد برتر.

لپ تاپ سطح جدید توسط مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ ثانیه طراحی شده است، صفحه کلید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *