سه شنبه , فروردین ۶ ۱۳۹۸
خانه / آموزش-خارجی / این می تواند / دوستداران فیلم

این می تواند / دوستداران فیلمممکن است توسط ۴ K HDR آبی اشعه روی قفسه حرکت دوستداران می توانید همان تجربه را با دیسک های Blu-ray را برآورده.


توسط ۴K HDR ضبط و پخش اشعه روی قفسه حرکت دوستداران می توانید همان تجربه را با دیسک های بلو-ری. ۱۰۸۰p ضبط و پخش اشعه می رسد دلهره آور در تلویزیون های HDR 4K با کیفیت بالا ساخته شده در و موتور نسبتا گران است. که در آن تجارت ویدئو بیش از در انجمن گفتگوی پرشین فروم توسط تست تدوين و رتبه بندی در حال حاضر easer چیز برای دوستداران فیلم انجام می شود.  بنابراین بدون هر گونه مشکل و یا مشکل شما می تواند مقرون به صرفه ضبط و پخش اشعه در آمازون لذت ببرید.  این چیزی است که شما می توانید انجام است – اگر شما دسترسی به دیسک های بلو-ری پس توصیه من انتخاب کنید تا سونی BDP – S6700 خواهد شد. سونی به سرمایه گذاری به شدت در هر دو تولید ضبط و در خواندن / عملکرد ضبط فیلم. شما انتخاب کنم سونی BDPS6700 4K تا پوسته پوسته شدن-۳D جریان پخش دیسک های Blu-ray (2016 مدل) در آمازون و یا از دل به عنوان کم به عنوان دلار ۱۱۸ و یا اگر شما استفاده از S یک ایکس باکس.  اینجا برخی از فیلم است که ارزش به سازمان دیده بان:
نازک خط قرمز (نسخه ویژه)، آواتار (نسخه گردآورنده طولانی)، دزدان دریایی کارائیب: صندوقچه مرد مرده هنر پرواز مرد در آتش و ریش ریش شدن داغ (نسخه نهایی) و جزیره و نهایی موج تاهیتی (IMAX)، البته وجود دارد بیشتر به اگر می خواهید برای تماشای.

است ظرفیت های بزرگتر از دیسک های Blu-ray استفاده بیش از استاندارد دی وی دی کیفیت بالای صدا و تصویر این امکان ذخیره می شود. ظرفیت کل داده ها از دیسک های دی وی دی استاندارد می تواند نگه دارید تا ۴٫۷ گیگابایت است که آن ممکن است به کیفیت فیلم HD است. در حالی که پرداخت کننده تک ضبط فرمت با کیفیت بالا همراه با ظرفیت ذخیره سازی بزرگتر است ( ۲۵ GB data)، لیزر تکنولوژی وضوح تصویر دیسک ساخت و سازگاری با پلیر که راه بیشتر داده های ذخیره سازی و کیفیت عملکرد از همیشه دی وی دی ۹s است. و دو ساعت با کیفیت بالا اطلاعات و یا ۱۳Hrs اطلاعات استاندارد تعریف شود.  دیسک های بلو-ری دو لایه ۵۰ GB حدود ۴ ساعت و نیم از اطلاعات با کیفیت بالا یا ساعت ۲۶ تعریف استاندارد در حالیکه، نگه دارد. تا آنجا که تکنولوژی می رود هر دو در لیزر است لیزر…

مطلب پیشنهادی

مایکروسافت جدیدترین لپ تاپ – کارآمد برای امنیت و عملکرد برتر.

لپ تاپ سطح جدید توسط مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ ثانیه طراحی شده است، صفحه کلید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *