سه شنبه , فروردین ۶ ۱۳۹۸
خانه / آموزش-خارجی / اینتل Rebrand Xeon خط تراشه های جدید مبتنی بر Skylake.

اینتل Rebrand Xeon خط تراشه های جدید مبتنی بر Skylake.chipmaker اینتل اعلام کرده است که سخت افزار جدید در نامگذاری سیستم است که طبقه بندی های فلزی برای قسمت های Xeon استفاده می کند.

در گذشته، ما صحبت در مورد اینتل احتمالا محصولات Xeon خود را تغیر میدهند. شرکت است رسما اعلام کرد سخت افزار جدید خود را در نامگذاری سیستم و برخی از اطلاعات اضافی در مورد چگونه و چرا این است ساخت این انتقال داده می شود. اینتل طبقه بندی های فلزی برای شناسایی قطعات Xeon خاص استفاده کنید.


اینتل داده مرکز

این نام تجاری در سیستم جدید خواهد شد که تعدادی از فن آوری های مختلف:

اینجاست جدید XEON اینتل پردازنده خانواده مقیاس پذیر پلت فرم

همه چیز تقریبا پیشرفته است مانند interconnects اصلی با نام تجاری جدید، حافظه نهان، مرگ، کنترل کننده حافظه همراه با عملکرد بهتر ، امنیت و کارایی و توانایی به حرکت به سرعت و به راحتی. اینترنت با سرعت بالا، و SSD همه وجود دارد.

اینتل این محصول سیستم یکپارچه. AVX 512 ساختار جالب است که دسکتاپ سنتی تراشه آن را. اینتل، یکی از دلایل این تغییر به جای به نیازهای مختلف مشتریان بود. اگر شما تا به حال برنامه ای که عاشق کش، تحت سیستم قدیمی آن بسیار خوبی در پردازنده های اینتل E7 که حافظه بیشتری اجرا ممکن است. اما شما پرداخت مقدار زیادی برای گرفتن که بخشی از اینتل تراشه های ۸ هسته ای گران هستند. زیر در سیستم جدید تراشه به خوبی قابلیت ها و ویژگی های سطح ورود (برنز) و فوق العاده سازماندهی شده – خطوط بالا پایان (پلاتین). این است روشن نیست که آیا من این بود که مشتری پسند مشکوک باشد یا نه. مگر در مواردی که آزمایش محصول جدید وجود خواهد داشت هیچ تضمینی وجود ندارد که این افزایش خواهد شد عملکرد به عنوان آن را در پلت فرم نشان می دهد.

داده ها بزرگترین مرکز پلت فرم پیشرفت در دهه.

اینتل نیز برای راه اندازی سرور AMD را آماده شدن می تواند. ناپل است حریف نیرومند در اجرای برنامه های مختلف workloads که نتیجه آزمایش در سرور هنوز در بررسی گزارش شده است.


“اگر می خواهید به شکستن… منظورم

مطلب پیشنهادی

Alienware منطقه ۵۱ – طراحی نوآورانه، یاد عملکرد شما نیاز به ارائه می شود.

این اسباب بازی به شکل مثلث است بیش از فقط قابل توجه به نظر می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *